آغاز فعالیت کمیته تخصصی اتومبیلرانی ویژه بانوان همدانی

1403/4/11 - 11:29

کمیته اتومبیلرانی بانوان حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان همدان با برگزاری همایشی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

 به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، همایش یاد شده روز سوم تیر ماه ۱۴۰۳ با حضور ستاری نوید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان و یکصد نفر از بانوان اتومبیلران استان به همراه ۴۰ دستگاه خودرو در مجموعه تفریحی گردشگری عباس آباد همدان برگزار شد.

این همایش به عنوان نخستین گام آغاز رسمی فعالیت های کمیته اتومبیلرانی بانوان حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان برگزار و مقرر شد، بانوان در اجرای تمامی برنامه ها و فعالیت های این حوزه نقشی پررنگ و همیشگی داشته باشند.

آشنایی بانوان با فعالیت ها و برنامه های اتومبیلرانی، نمایش ظرفیت های موجود در استان، ساماندهی فعالیت های گروهی بانوان و تقویت حضور قدرتمند این قشر در تمامی برنامه های اجتماعی، از مهمترین اهداف برگزاری این همایش و راه اندازی کمیته بانوان استان همدان بود.

علاقه مندان برای آگاهی از برنامه ها، رالی ها، تورها، رویدادها و دوره های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز می توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir، صفحات کانون در شبکه های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن 66718082-021 تماس حاصل کنند.