حضور 300 نفر در رالی تور گردشگری تهران- دیزین

1402/3/6 - 10:55

رالی تور گردشگری خانوادگی تهران - دیزین با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران با استقبال علاقه مندان و با حضور 300 نفر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ این رالی تور گردشگری روز پنجشنبه  4 خرداد 1402، با شرکت 125 دستگاه خودرو شخصی و در سه کلاس کلاسیک، همگانی و پیشرفته از محل اراضی عباس آباد در تهران آغاز شد و روز جمعه در مجموعه فرهنگی تجاری ایرانمال با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

در این رویداد160 نفر شرکت کننده با 75 دستگاه خودرو در کلاس همگانی و پیشرفته و 130 نفر شرکت کننده با 50 دستگاه خودرو در کلاس کلاسیک، حضور داشتند.

داوران این رالی 12 نفر بودند که در ایستگاه های کنترل و بر اساس عملکرد شرکت کنندگان امتیازهای آنان را ثبت کردند و در پایان براساس کمترین امتیاز منفی ثبت شده، برترین ها انتخاب و در مراسمی با اهدای جام قهرمانی و لوح سپاس مورد تجلیل قرار گرفتند.

از آنجایی که این نوع رالی ها، یک رویداد گردشگری شناخته می شوند، ملاک انتخاب برترین ها، کسب کمترین امتیاز منفی، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت های مختلف، شیوه نقشه خوانی و مهارت مسیریابی و ... بود.

توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور، شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی و کلاسیک، معرفی خودروهای تاریخی به عنوان بخشی از ظرفیت های میراث صنعتی و فرهنگی کشور، توسعه سفرهای مسئولانه و ایمن و همچنین ایجاد شور و نشاط اجتماعی، از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد بود.

علاقه مندان به شرکت در رویدادهای اتومبیلرانی می توانند برای کسب اطلاعات با شماره تلفن 66718082-021 تماس حاصل کنند.


خبرنگار: فاطمه سلطانی