توسعه سفرهای مسئولانه با رالی تور خانوادگی خودروهای مسافرتی ایران

1401/4/18 - 12:13


دومین رالی تور خانوادگی گردشگری خودروهای مسافرتی کمپر و کاروان همزمان با دومین سالگرد راه اندازی کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی دروز پنجشنبه ١۶ تیر ١۴٠١ با شرکت بیش از ۴٠ دستگاه خودرو کمپر و کاروان و حضور ١۵٠ نفر از علاقه مندان و فعالان این رشته از اتومبیلرانی از سراسر کشور و با همكاري كميته تخصصي رالي از محل باغ پرندگان در شهر تهران استارت خورد.

شرکت کنندگان در این رالی، عصر همان روز پس از بازدید از جاذبه های گردشگری مسیر، به روستای زیبای یوش در استان مازندران رسیدند و پس از یک شب اقامت در این منطقه، روز جمعه هفدهم تیرماه یوش را به مقصد تهران ترک کردند و به دومین رالی خانوادگی گردشگری خودروهای کمپر و کاروان خاتمه دادند.

بر اساس امتیازهای کسب شده از سوی شرکت کنندگان به ترتیب علی فراهانی، مهدی پور کاظمی، آرش چهل مرد، رحمت الله عطایی و حسن براتی به عنوان نفرات اول تا پنجم انتخاب و معرفی شدند.

گرامیداشت دومین سالگرد آغاز به کار کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ، توسعه سفرهای مسئولانه، احترام به زمین، محیط زیست و طبیعت، تثبیت جایگاه و اهمیت کمپر و کاروان‌ها در مسافرت های زمینی، ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن و ارتقاء سطح گردشگری کشورمان از مهمترین اهداف برگزاری این رالی بود.