گردشگری با خودروهای کمپر و کاروان

1403/4/6 - 08:37

تور گردشگری سرچشمه های زاینده رود با همکاری حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری و کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ ایران، به مدت یک هفته برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این سفر صبح روز شنبه 27 خرداد 1403 با هدف تسهیل سفرهای گروهی و مسئولانه، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، معرفی مسیرها و جاذبه های گردشگری کمتر شناخته شده ایران و ارائه خدمات به اعضاء کلوپ ها و کمیته های تخصصی، پس از گردهمایی خودروهای شرکت کننده از سراسر کشور، در پارک کوهستانی صفه آغاز شد.

شرکت کنندگان در روز دوم این تور با همراهی مسئولین حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان چهارمحال و بختیاری و راهنمایان تور به سمت شهرکرد حرکت کردند و در مجتمع تفریحی ایثار در نزدیکی پل زمان خان مستقر شدند و در ادامه روز سه شنبه 29 خرداد نیز قایق سواری در رودخانه های خروشان را تجربه کردند.


صبح روز پس از آن، تمامی افراد گروه با خودروهای کمپر و کاروان به سوی منطقه چشمه دیمه حرکت و از تونل کوهرنگ بازدید کردند و شب در همین منطقه طبیعت گردی، اقامت داشتند.

در ادامه این رویداد، کمپرها و کاروان های عضو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، به سوی آبشار شیخ علی خان و غار یخی حرکت کردند و پس از بازدید از این آثار طبیعی و تاریخی، شب را در چادگان گذراندند. شرکت کنندگان صبح شنبه دوم تیرماه سفر یک هفته ای خود را به پایان رساندند.


علاقه مندان برای آگاهی از برنامه ها، رالی ها، تورها، رویدادها و دوره های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز می توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir، صفحات کانون در شبکه های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن 66718082-021 تماس حاصل کنند.