رالی تور گردشگری با شرکت خانواده های اراکی برگزار شد

1403/1/15 - 14:42

رالی تور گردشگری خانوادگی از سوی حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این رویداد که روز سه شنبه هفتم فروردین ماه 1403 از محل استانداری استان مرکزی آغاز شد و در قلعه تاریخی وکیل به پایان رسید، 110 نفر از اعضای خانواده ها با 30 دستگاه خودرو شرکت داشتند.

توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، ترویج سفرهای مسئولانه و کم خطر، معرفی جاذبه ها و مسیرهای گردشگری کشور از مهمترین اهداف برگزاری این رالی تور خانوادگی که با استقبال شهروندان اراکی مواجه شد، بود.

از آنجایی که این نوع رالی ها به عنوان یک رویداد گردشگری شناخته می شوند، ملاک انتخاب برترین ها، کسب کمترین امتیاز منفی، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت های مختلف و میزان مهارت در نقشه خوانی و مسیریابی است.

علاقه مندان برای آگاهی از برنامه ها، رالی ها، تورها، رویدادها و دوره های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می توانند به نشانی اینترنتی www.taci.ir و یا صفحات کانون در شبکه های اجتماعی به نشانی taci.ir@ مراجعه و یا با شماره تلفن 66718082-021 تماس حاصل کنند.