رونمایی از نرم افزار امدادخودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

1401/6/22 - 12:05

نرم افزار امدادخودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به منظور فراهم آوردن رفاه حال مسافران و امدادخواهان در سراسر کشور با حضور محمدحسین صوفی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این اپلیکیشن با نام “امداد خودرو کانون”، برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل آندروید و IOS طراحی شده و از هفته آینده در تهران و در هفته های بعدی در دیگر استان های کشور در دسترس علاقه مندان و مشتریان قرار می گیرد.

کاربران IOS با مراجعه به وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی WWW.TACI.IR می توانند این برنامه را دریافت کنند. کابران گوشی های اندروید هم علاوه بر وب سایت کانون می توانند اپلیکیشن “امداد خودرو کانون” را از کافه بازار به صورت رایگان دانلود کنند.

این نرم افزار لوکیشن محور بوده و از ویژگی های آن می توان به ثبت موقعیت مکانی امداد خواه اشاره کرد. این ویژگی باعث افزایش سرعت در امر امدادرسانی و اعزام سریعتر امدادگر به محل می شود.

ثبت مشخصات مشتری و عیب خودرو به گروه امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کمک می کند تا امدادرسان متخصص مرتبط با مشکل به وجود آمده در کمترین زمان ممکن برای حمل یا تعمیرات به محل توقف مشتری اعزام شود. همچنین از طریق این نرم افزار دیگر نیاز به گرفتن نوبت از تعمیرگاه ها نیست و به راحتی فرد امدادخواه پذیرش می شود.

یکی دیگر از ویژگی های این برنامه درخواست صدور کارت عضویت به صورت شبانه روزی و برخط از اقصی نقاط کشور است که هموطنان می‌توانند برای استفاده از مزایای این کارت‌ها به صورت مستقیم ثبت نام و یا با شماره ۰۲۱۶۴۲۳ تماس حاصل کنند.