ویژه برنامه های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر

1401/4/22 - 11:54

حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و عید غدیر خم، برنامه های متنوعی را در استان های مختلف کشور برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، ترویج سفرهای مسئولانه و فرهنگ اتومبیلرانی ایمن، گرامیداشت ایام فرخنده دهه ولایت و ارتقاء سطح برنامه ها و گردهمایی های خودرویی از مهمترین اهداف برگزاری این برنامه ها است.

رالی تور گردشگری خانوادگی با شرکت خودروهای شهری از جمله  برنامه های این ایام است که روز پنجشنبه 23 تیر 1401 با همکاری باشگاه ملی گردشگری خودروهای شهری، در مسیر تهران - شمال برگزار می شود.

چهارمین همایش کلاسیک عنوان برنامه دیگری است که روز جمعه 24 تیر ماه با حضور خودروهای تاریخی، کلاسیک، آفرود و موتورسیکلت های سبک و سنگین در محل پارکینگ سیاسرد شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

همزمان با روز عید غدیر خم هم گردهمایی اتومبیل های کلاسیک، آفرود و تیونینگ با همکاری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ استان های فارس و اصفهان در محل پارک بانوان شهرستان آباده بر پا خواهد شد.