تور شهری موتورسواری گرامیداشت روز زن برگزار شد

1400/11/1 - 22:34

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در آستانه فرارسیدن گرامیداشت مقام زن و مادر، اولین تور شهری موتورسواری خود را پس از یکسال در شهر تهران برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این رویداد روز جمعه یکم بهمن ماه ۱۴۰۰ با حضور بیش از ۵۰ دستگاه موتورسیکلت شهری زیر ۲۵۰ سی سی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

 مجموعه فرهنگی تجاری ایران مال نقطه شروع تور بود و شرکت کنندگان پس از پشت سرگذاشتن اتوبان های اصلی شهر تهران در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران به این تور شهری پایان دادند. 

گرامیداشت سالروز میلاد فرخنده دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه (س) و روز زن و مادر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه فعالیت های اتومبیل رانی و موتورسواری در کشور، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، ترغیب جوانان به استفاده از تجهیزات ایمنی به ویژه کلاه ایمنی از مهمترین اهداف برگزاری این تور شهری بود.

حضور مستمر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به منظور رفع هرگونه مشکلات فنی احتمالی، حرکت منظم موتورسواران، رعایت سرعت مجاز و عدم انجام حرکت های نمایشی از جمله ویژگی های این تور بود.

علاقه مندان به شرکت در رویدادهای اتومبیل رانی و موتورسواری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می توانند به نشانی اینترنتی WWW.TACI.IR مراجعه و با با شماره تلفن های ۶۶۷۴۹۹۷۱-۰۲۱ الی ۴ تماس حاصل کنند.