به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رقم می‌خورد

نخستین حضور خودروهای کمپر و کاروانینگ در جزیره کیش

1400/10/16 - 10:18


سومین همایش ملی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شعار "کیش برای همه" برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهورس اسلامی ایران، این رویداد روز جمعه 17 دی ماه 1400 با ورود حدود یکصد دستگاه خودرو کمپر و کاروان -با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی- به جزیره زیبای کیش کلید می‌خورد.

کمپر و کاروان های شرکت کننده در همایش روز یکشنبه 19 دی ماه ضمن بازدید از مناطق گردشگری، جاذبه‌های متعدد تاریخی، طبیعی و فرهنگی به صورت نمادین به حرکت در آمده و رژه خودرویی با شکوهی را در سطح جزیره کیش به نمایش خواهند گذاشت.

در ادامه این رویداد که برای نخستین بار در این جزیره اتفاق می‌افتد، روز سه شنبه 21 دی ماه همایش یک روزه کمپر و کاروان با همکاری دستگاه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دست اندرکار از ساعت ۱۱ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

ایجاد شور و نشاط اجتماعی ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی، ترویج سفرهای مسئولانه در دوران کرونا، تقویت فرهنگ رانندگی ایمن، توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور، اشاعه شعار کیش برای همه و معرفی قابلیت های خودروهای مسافرتی از مهمترین اهداف برپایی گردهمایی و همایش خودروهای کمپر و کاروانینگ از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است.