اُمیکرون الزامات بهداشتی فیتور 2022 را تشدید کرد

1400/10/5 - 10:28

دبیرخانه برگزاری نمایشگاه های بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا در نامه‌ای الزامات جدید بهداشتی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را به شرکت کنندگان در فیتور 2022 اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، با تصمیم نهاد دولتی مبارزه با کرونا در اسپانیا به منظور اطمینان بیشتر از سلامت شرکت‌کنندگان و مهار نوع جدید ویروس کرونا موسوم به اُمیکرون، دستورالعمل های تازه ای اعلام شده است.

این دستورالعمل در نامه‌ای رسمی به تمامی شرکت کنندگان در سراسر کشورها از جمله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان مجری غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی فیتور 2022 ارسال شده است. متن نامه به شرح زیر است:

«غرفه دار محترم

همانطور که ما برای FITUR 2022 در ژانویه آینده آماده می‌شویم، به اطلاع می رسانیم که الزامات زیر به پروتکل‌های بهداشتی اضافه شده است و همه افرادی که در نمایشگاه حضور دارند موظف به اجرای آن هستند:

- شهروندان اتحادیه اروپا: داشتن گواهی واکسیناسیون الزامی است

- اتباع کشور ثالث: شرایط فعلی اسپانیا برای ورود به این کشور کد QR سلامت سفر اسپانیا است

از شرکت‌کنندگانی که قادر به ارائه این گواهی‌ها نیستند، خواسته می‌شود که نتیجه آزمایش آنتی ژن منفی را ارائه دهند.

این نمایشگاه در اسپانیا برگزار می‌شود، کشوری با واکسیناسیون بالای80 درصد جمعیت و این پروتکل جدید مکمل اقدامات و الزاماتی که قبلاً اعلام شده بود، است.

ارادتمند شما

تیم برگزاری FITUR»

نمایشگاه فیتور از 29 دی ماه تا 3 بهمن‌ماه 1400 مصادف با 19 تا 23 ژانویه 2022 در مرکز نمایشگاه‌های شهر مادرید برگزار خواهد شد.