همایش خودرویی و موتوری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

1400/9/7 - 12:29

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همایش یک روزه خودرویی و موتوری را به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این همایش، روز جمعه 5 آذرماه 1400 همزمان با روز بسیج مستضعفین، با همکاری هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و باشگاه مقاومت البرز در پیست موتورسواری و اتومبیلرانی حصارک کرج برگزار شد.

بیش از 700 دستگاه خودرو تیونینگ و آپشن، خودروهای تاریخی و کلاسیک و 30 دستگاه موتورسیکلت‌های سنگین، یکصد دستگاه موتور کراس و موتور تریل در این همایش باشکوه شرکت کردند.

همایش‌ها و نمایشگاه‌های یک روزه موتوری و خودرویی، فرصت بسیار مناسبی برای علاقه‌مندان است تا به تبادل اطلاعات و تجربیات با یکدیگر بپردازند و از فرصت نمایشگاه ها به عنوان یک کارگاه آموزشی به منظور ارتقاء سطح دانش خود و آشنایی با دستاوردهای نوین تیونینگ و آپشن خودرو و موتور استفاده کنند.

اجرای حرکات مهارتی نمایشی موتورسواری و اتومبیلرانی از جمله رویدادهایی بود که در این همایش اجرا شد و با استقبال چشمگیر عموم علاقه‌مندان مواجه شد.

هدف از برگزاری همایش مذکور ایجاد شور و نشاط اجتماعی ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی، گرامیداشت هفته بسیج و توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور بود.