مراسم گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد

1400/9/1 - 21:33

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهیدان در کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این مراسم روز دوشنبه یکم آذرماه 1400 با حضور محمودی جانباز دفاع مقدس و مدافع حرم و صفری جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از اعضای پایگاه مقاومت بسیج شهید قاسم سلیمانی (کانون جهانگردی و اتومبیلرانی) در سالن کنفرانس این کانون برگزار شد.

این مراسم شامل خاطره گویی، بازگوئی اهمیت نقش بسیج در 8 سال دفاع مقدس، تاریخچه و چرایی تأسیس بسیج مستضعفین به دستور رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تجلیل و قدردانی از ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهید کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بود.

همچنین در مراسم گرامیداشت هفته بسیج، ویژه برنامه‌های در نظر گرفته شده از جمله برپایی میز خدمت، مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی مزار شهدا تشریح شد.

این نشست با هدف تبیین نقش و جایگاه بسیج در تقویت اقتدار ملی و جلوگیری از نفوذ دشمن در راستای تحقق دولت اسلامی و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی با رعایت کامل توصیه‏ های بهداشتی برگزار شد.

در حاشیه برگزاری این مراسم، جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مقر جدید پایگاه مقاومت بسیج شهید قاسم سلیمانی بازدید کرد.